کاربر گرامی در حال حاضر این تور اجرا نمی شود و به زودی زمان بندی اجرای این تور مشخص خواهد شد. پیشنهاد می کنیم از سایر تور های مشابه دیدن فرمایید.

تور طبس و کال جنی از تهران به درمیان بیشتر بخوانید ...

کال جنی (دره جن ها)، معبد میترا طبس، روستای ازمیغان، نخلستان وحشی فشاه، روستای تاریخی اصفهک،روستای خرو، آبگرم مرتضی علی، طاق شاه عباسی،دریاچه نمک خور
کد تور : 7592
افراد شرکت کننده مرد و زن (بالای 8 سال)
 • میان وعده
 • صبحانه
 • ناهار
 • شام
 • تور لیدر
 • سرویس ترانسفر
 • بیمه
پیشنهاد شده در زبان فارسی
درباره میزبان
آژانس ماهبان گشت آسمان ملقب به ماهبان تور با مجوز رسمی از سازمان گردشگری، همیشه پیشرو در برگزاری تورهای طبیعت گردی و کلاسیک به سبک امروزی بوده و پیاده سازی سفرهای گروهی طبیعت گردی، ورزشی، فرهنگی و خانوادگی با در نظرگیری سفر به جاذبه های طبیعی، مسیرهای بکر پیاده روی و پدیده های زیبای زمین شناسی، بازدید از گونه های حیات وحش و همچنین سفر به روستاهای تاریخی به منظور آشنایی با آداب، فرهنگ و جشن های خاص فعالیت می نماید.
برنامه سفر
روز اول

حرکت از تهران به سمت شهر طبس ساعت 17

روز دوم

به طبس رسیده - صبحانه را صرف میکنیم - به سمت دره شگفت انگیز جن ها (کال جنی) و معبد میترا رفته و پس از بازدید و گشت - به سمت روستای ازمیغان حرکت می کنیم - جهت بازدید از نخلستان وحشی فشاه وارد روستای ازمیغان می شویم - ناهار را صرف کرده - به سمت طبس بازگشته - مسیرمان را به سمت روستای اصفهک ادامه میدهیم - در روستای تاریخی اصفهک گشت خواهیم داشت و از بافت تاریخی و مزارع سبزیجات و نخلستان آن دیدن می کنیم - به اقامتگاه رفته - شام را صرف کرده و اقامت می کنیم.

روز سوم

صبحانه را صرف کرده - به سمت روستای خرو، دورنمای قلعه اسماعیلیه، آبگرم مرتضی علی و طاق شاه عباسی حرکت می کنیم و در تنگه مرتضی علی آب بازی خواهیم داشت - بعد از بازدید از جاذبه های ذکر شده به سمت طبس بازمیگردیم - ناهار را صرف کرده - از باغ تاریخی گلشن و موزه مردم شناسی طبس دیدن میکنیم - به اصفهک بازگشته - شام را صرف کرده و اقامت میکنیم.

روز آخر

صبحانه را صرف کرده و وسایل سفر را جمع می کنیم و به سمت شهر خور حرکت می کنیم - در مسیر و در امتداد جاده بر روی رمل ها (تپه های شن) کویر حلوان قدم زده و عکاسی می کنیم - در ادامه به دریاچه نمک خور می رسیم و از پلی گون های (چندضلعی های) دریاچه نمک دیدن و عکاسی کرده - به شهر خور رسیده - ناهار را صرف می کنیم و با خاطراتی زیبا و با طراوت از شهر زیبای طبس به تهران باز می گردیم.

امکانات فراهم شده
 • میان وعده (3 وعده)
 • صبحانه (3 وعده)
 • ناهار (2 وعده)
 • شام (2 وعده)
 • تور لیدر
 • سرویس ترانسفر
 • بیمه
 • بازدید از امتداد کویر حلوان
 • دورنمای قلعه اسماعیلیه
 • بازدید از سرو قدیمی روستای خرو
نکات
لوازم ضروری تور
یک دست لباس اضافه، صندل طبیعت گردی، لیوان و بطری آب، کلاه نقاب دار، دفترچه بیمه، عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب، لباس مناسب فصل، کوله چندروزه، کفش پیاده روی، دارو و لوازم شخصی، کارت شناسایی
درجه سختی سفر از 1 تا 5 ، 3 می باشد.
اقامتگاه در اقامتگاه سنتی بوم گردی
اقامت به صورت گروهی و کف خواب می باشد.
اقامت تاریخ اول : شب اول در بومگردی روستای اصفهک و شب دوم در اقامتگاه باباحسین شهر خور
اقامت تاریخ دوم : دو شب در اقامتگاه بومگردی روستای اصفهک
مبدا
تهران , تهران , آرژانتین
مقصد
خراسان جنوبی , درمیان , طبس
اطلاعات سفر
اقامت در اقامتگاه سنتی , سفر با اتوبوس , اتوبوس 30 صندلی Vip
هزینه های مازاد
تمامی ورودیه ها به عهده تور می باشد.
ناهار روز دوم و شام شب اول (حرکت از تهران) به عهده مسافر می باشد.
کجا هستیم
اقامتگاه سنتی

تاریخ های در دسترس

تاریخ این تور منقضی گردیده است. ممکن است در آینده نیز این تور اجرا شود. جهت مشاهده سایر تورهای فعال بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

دیدگاه های کاربران


تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است
کال جنی در استان خراسان جنوبی یکی از مقاصد تورهای طبیعت گردی است. طبس که در همسایگی کال جنی است خود یکی از پر رفت امد ترین تورهای طبیعت گردی را در زمستان دارد.تور کال جنی بسیار هیجان انگیز است و تجربه ای شیرین از سفر با تورهای طبیعت گردی به شما خواهد داد. برای رسیدن به کال جنی ابتدا خود را به شهر طبس برسانید و از آنجا فقط کافی است به سمت ازمیغان حرکت کنید. نرسیده به ازمیغان پس از جداشدن از جاده ی آسفالت و دیدن 2 راهی استخر شاعر با طی مسافتی در حدود 5 کیلومتر از یک جاده ی خاکی به ابتدای محل دره می رسید. البته در فصل‌های نه چندان گرم سال تورهای طبیعت گردی زیادی وجود دارند که گردشگران را به سمت مناطق جنوبی ایران می‌برند. تورهای قشم و تور چابهار و تورطبس از محبوب‌ترین تورهای جنوب ایران به شمار می‌آیند.
کال جنی و تورهای طبیعت گردی طبس

کال جنی و تورهای طبیعت گردی طبس

روستای ازمیغان و تورهای طبس

روستای ازمیغان و تورهای طبس

کویر حلوان و تور طبس

کویر حلوان و تور طبس

11 نکته کاربردی در سفر به کویر

11 نکته کاربردی در سفر به کویر

ارسال

کاربر عزیز

در صورت داشتن هر گونه سوال، شماره همراه خود را در کادر زیر وارد و دکمه ارسال را کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم
×
1