کاربر گرامی در حال حاضر این تور اجرا نمی شود و به زودی زمان بندی اجرای این تور مشخص خواهد شد. پیشنهاد می کنیم از سایر تور های مشابه دیدن فرمایید.

تور جنگل و آبشار بکر سنگ درکا از تهران به امامزاده عبدالله

تور گروهی طبیعت گردی در جنگل رودخانه نوردی مختصر تا رسیدن به آبشار و و برگشت و اتراق در جنگل
کد تور : 6198
مجموع ساعت
افراد شرکت کننده مرد و زن (بالای 5 سال)
 • میان وعده
 • صبحانه
 • تور لیدر
 • سرویس ترانسفر
 • بیمه
پیشنهاد شده در زبان فارسی
درباره میزبان
تورج هستم و حدود10سال به کار طبیعتگردی ، سفر و اجرای تورهای داخلی و خارجی و خدمت به دوستان و همسفران عزیز مشغول و به عنوان مدیرتورومدیر آژانس مسافرتی مشغول به کار حرفه ای هستم. امیدوارم که همچنان خدمتگزار هموطنان عزیز در راه ایرانگردی و سفر بوده و به دوستی از دوستان خوبشان اضافه گردم. با سپاس فراوان شاد و سربلند باشید تورج عتیقه چی
برنامه کاری
ساعت 4 بامداد جمعه از تهران میدان آرژانتین با اتوبوس توریستی به سمت جاده هراز حرکت میکنیم. برای صبحانه توقف میکنیم و سپس حرکت به سمت منطقه امامزاده عبدالله آمل،توقفی کوتاه جهت سرویس بهداشتی و خرید همسفران داریم و به ابتدای جنگل میرسیم، ادامه مسیرجنگلی را با مینی بوس تا ابتدای آبشارطی میکنیم.
تعویض لباس و کفش انجام میدهیم و رودخانه نوردی سبکی که حدود 500 متر است انجام میدهیم و به آبشار میرسیم. آبتنی زیرآبشار و عکاسی و لذت بردن از خنکای جنگل بکر تجربه ی فوق العاده این سفر است . به سمت مینی بوسها برمیگردیم .تعویض لباس انجام میدهیم و داخل جنگل اتراق میکنیم ، در فضای زیبای جنگل نهار رو صرف و استراحت میکنیم. تا ساعت سه ونیم در جنگل هستیم و سپس سوار مینی بوسها شده و به ابتدای جاده جنگلی بازمیگردیم و به سمت تهران حرکت میکنیم. 2 توقف کوتاه جهت سرویس بهداشتی و صرف بستنی در راه خواهیم داشت و با توجه به ترافیک کم در ساعت 22:30 و ترافیک زیاد تا ساعت 24 به مبدا خواهیم رسید.
امکانات فراهم شده
 • میان وعده (1 وعده)
 • صبحانه (1 وعده)
 • تور لیدر
 • سرویس ترانسفر
 • بیمه
 • رستوران سنتی
نکات
این تور کاملا طبیعتگردی و بکر بوده و دوستان عاشق طبیعت با لوازم، لباس و کفش مناسب در این تور شرکت نمایند. آب نوردی و پیاده روی بسیار سبک طراحی شده است ولی دوستانیکه مشکل زانودرد یا پادرد دارند بهتر است شرکت نکرده یا دقت فرمایند. ناهار در این تور با خود مسافر میباشد، پس همراه بیاورید. لوازم شخصی،دارو،کلاه،عینک، کرم ضدآفتاب،کارت شناسایی،قمقمه آب یا فلاسک چای شخصی بهمراه داشته باشید. تور دارای راهنمای مجرب و بیمه مسافرتی میباشد. زیرانداز و لباس اضافه بهمراه داشته باشید. با ارزوی سفری خوش و به یاد ماندنی
مبدا
تهران , تهران , آرژانتین
مقصد
مازندران , امامزاده عبدالله
اطلاعات سفر
بدون اقامت سفر با اتوبوس , اتوبوس 44نفره یا میدل باس30نفره و مینی بوس

تاریخ های در دسترس

تاریخ این تور منقضی گردیده است. ممکن است در آینده نیز این تور اجرا شود. جهت مشاهده سایر تورهای فعال بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

دیدگاه های کاربران


تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال

کاربر عزیز

در صورت داشتن هر گونه سوال، شماره همراه خود را در کادر زیر وارد و دکمه ارسال را کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم
×
1