کاربر گرامی در حال حاضر این تور اجرا نمی شود و به زودی زمان بندی اجرای این تور مشخص خواهد شد. پیشنهاد می کنیم از سایر تور های مشابه دیدن فرمایید.

مرداب هسل از تهران به چالوس

بازدید از جادوی طبیعت، مرداب هسل
کد تور : 5452
مجموع ساعت
افراد شرکت کننده مرد و زن (بالای 3 سال)
  • تور لیدر
  • سرویس ترانسفر
  • بیمه
پیشنهاد شده در زبان فارسی
درباره میزبان
خیلی وقت ها ما می خواهیم جایی که رویای آن را در سر داریم برویم، یا یهو خودمان را در فرهنگ شگفت انگیز ببینیم، یا حتی در دل ماجراجویی منحصر به فرد پرت شویم، ولی همیشه سفر با ناشناخته همراه است و همین هم باعث می شود که خیلی از ما ها تردید به خودمان راه بدهیم و بند پوتین های خود را محکم نکنیم و کوله خود را برنداریم تا به جاده بزنیم. نمی خواهیم از منطقه امن ذهنی خود خارج شویم و رویاهای ما کم کم تبدیل به حسرت می شود. اینجاست که اکوسفر شکل گرفت. اکوسفر می خواهد فعل سفر کردن را آسان و جذاب کند و کاری کند که همه بتوانند به راحتی و با خیال آسوده سفر کنند، تجربه کنند، به راحت ترین شکل ممکن در دل طبیعت گام بردارند و رویاهای خودشان را به واقعیت تبدیل کنند.
برنامه کاری
ساعت 5 صبح جمعه 25 خرداد از پارک رفتگر به سمت جاده چالوس حرکت میکنیم ، صبحانه را در کندوان خورده و ادامه مسیر داده تا مرزن آباد و جنگل مشعل، برای رسیدن به مرداب حدود یک ساعتی پیاده روی در دل جنگل و با طبیعت و هوای فوق العاده داریم. پس از بازدید از مرداب ناهار را در کنار مرداب صرف کرده ، دورهمی ها و برنامه های شاد خواهیم داشت و غروب به سمت تهران حرکت میکنیم و انتهای شب تهران خواهیم بود.
امکانات فراهم شده
  • تور لیدر
  • سرویس ترانسفر
  • بیمه
نکات
وعده ناهار برعهده همسفران عزیز و در طبیعت می باشد
مبدا
تهران , تهران , گیشا (کوی نصر)
مقصد
مازندران , چالوس
اطلاعات سفر
بدون اقامت سفر با اتوبوس

تاریخ های در دسترس

تاریخ این تور منقضی گردیده است. ممکن است در آینده نیز این تور اجرا شود. جهت مشاهده سایر تورهای فعال بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

دیدگاه های کاربران


تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال

کاربر عزیز

در صورت داشتن هر گونه سوال، شماره همراه خود را در کادر زیر وارد و دکمه ارسال را کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم
×
1