کاربر گرامی در حال حاضر این تور اجرا نمی شود و به زودی زمان بندی اجرای این تور مشخص خواهد شد. پیشنهاد می کنیم از سایر تور های مشابه دیدن فرمایید.

تور ماسال،اولسبلانگاه،جنگل گیسوم و آبشار ویسادار از تهران به ماسال

در این سفر از ییلاقات ماسال،اولسبلنگاه،ساحل گیسوم،آبشار ویسادار دیدن میکنیم.
کد تور : 5422
مجموع ساعت
افراد شرکت کننده مرد و زن (بالای 3 سال)
  • تور لیدر
  • سرویس ترانسفر
  • بیمه
پیشنهاد شده در زبان فارسی
درباره میزبان
خیلی وقت ها ما می خواهیم جایی که رویای آن را در سر داریم برویم، یا یهو خودمان را در فرهنگ شگفت انگیز ببینیم، یا حتی در دل ماجراجویی منحصر به فرد پرت شویم، ولی همیشه سفر با ناشناخته همراه است و همین هم باعث می شود که خیلی از ما ها تردید به خودمان راه بدهیم و بند پوتین های خود را محکم نکنیم و کوله خود را برنداریم تا به جاده بزنیم. نمی خواهیم از منطقه امن ذهنی خود خارج شویم و رویاهای ما کم کم تبدیل به حسرت می شود. اینجاست که اکوسفر شکل گرفت. اکوسفر می خواهد فعل سفر کردن را آسان و جذاب کند و کاری کند که همه بتوانند به راحتی و با خیال آسوده سفر کنند، تجربه کنند، به راحت ترین شکل ممکن در دل طبیعت گام بردارند و رویاهای خودشان را به واقعیت تبدیل کنند.
برنامه کاری
ساعت 23:45 از تهران پارک رفتگر گیشا به سمت گیلان حرکت می کنیم، صبحونه را کنار ساحل گیسوم صرف میکنیم و بعدش به سمت آبشار ویسادار خواهیم رفت و تا ظهر اونجاییم.بعد ناهار به سمت ماسال حرکت می کنیم تا غروب خورشید را از ارتفاعات زیبای اولسبلنگاه ببینیم.شب را در کلبه های چوبی در ارتفاع 1800 متری سپری میکنیم.شنبه صبح هم در ارتفاعات ماسال طبیعت گردی میکنیم و برای ناهار به اقامتگاه برمیگردیم و بعد ناهاربه سمت تهران بازخواهیم گشت وحدود ساعت 24 در تهران خواهیم بود.
امکانات فراهم شده
  • تور لیدر
  • سرویس ترانسفر
  • بیمه
  • اقامتگاه
  • نیسان سواری
نکات
صبحانه و ناهار اول با همسفران عزیز می باشد و در طبیعت هستیم.
مبدا
تهران , تهران , گیشا (کوی نصر)
مقصد
گیلان , ماسال
اطلاعات سفر
اقامت در اقامتگاه سنتی , سفر با اتوبوس

تاریخ های در دسترس

تاریخ این تور منقضی گردیده است. ممکن است در آینده نیز این تور اجرا شود. جهت مشاهده سایر تورهای فعال بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

دیدگاه های کاربران


تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال

کاربر عزیز

در صورت داشتن هر گونه سوال، شماره همراه خود را در کادر زیر وارد و دکمه ارسال را کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم
×
1