کاربر گرامی در حال حاضر این تور اجرا نمی شود و به زودی زمان بندی اجرای این تور مشخص خواهد شد. پیشنهاد می کنیم از سایر تور های مشابه دیدن فرمایید.

باداب سورت و دریاچه چورت از تهران به ساری

در این سفر از چشمه های رنگین و مبهوت کننده باداب سورت، دومین اثر طبیعی و ملی به ثبت رسیده،بازدید خواهیم کرد و از دریاچه رویای چورت دیدن می کنیم.
کد تور : 5261
مجموع ساعت
افراد شرکت کننده مرد و زن (بالای 7 سال)
  • تور لیدر
  • سرویس ترانسفر
  • بیمه
پیشنهاد شده در زبان فارسی
درباره میزبان
خیلی وقت ها ما می خواهیم جایی که رویای آن را در سر داریم برویم، یا یهو خودمان را در فرهنگ شگفت انگیز ببینیم، یا حتی در دل ماجراجویی منحصر به فرد پرت شویم، ولی همیشه سفر با ناشناخته همراه است و همین هم باعث می شود که خیلی از ما ها تردید به خودمان راه بدهیم و بند پوتین های خود را محکم نکنیم و کوله خود را برنداریم تا به جاده بزنیم. نمی خواهیم از منطقه امن ذهنی خود خارج شویم و رویاهای ما کم کم تبدیل به حسرت می شود. اینجاست که اکوسفر شکل گرفت. اکوسفر می خواهد فعل سفر کردن را آسان و جذاب کند و کاری کند که همه بتوانند به راحتی و با خیال آسوده سفر کنند، تجربه کنند، به راحت ترین شکل ممکن در دل طبیعت گام بردارند و رویاهای خودشان را به واقعیت تبدیل کنند.
برنامه کاری
ساعت 5 صبح چهاردهم از گیشا پارک رفتگر به سمت کیاسر مازندران حرکت می کنیم، حدود 12 ظهر به دریاچه چورت میرسیم.ناهار اول که برعهده همسفر های عزیز می باشد را در جوار دریاچه صرف میکنیم و تا غروب در کنار دریاچه می مانیم و سپس حرکت میکنیم بسمت اقامتگاه.شب را در مجموعه بوم گردی سپری میکنیم و پانزدهم را اختصاص می‌دهیم به بازدید از چشمه های رنگی باداب سورت.بعداز ظهر هم حرکت میکنیم به سمت تهران تا حدود ساعت 11 شب برسیم به تهران.
امکانات فراهم شده
  • تور لیدر
  • سرویس ترانسفر
  • بیمه
  • اقامتگاه
  • نیسان
نکات
ناهار اول در طبیعتیم و برعهده خود مسافر می باشد.
مبدا
تهران , تهران , گیشا (کوی نصر)
مقصد
مازندران , ساری
اطلاعات سفر
اقامت در اقامتگاه سنتی , سفر با اتوبوس

تاریخ های در دسترس

تاریخ این تور منقضی گردیده است. ممکن است در آینده نیز این تور اجرا شود. جهت مشاهده سایر تورهای فعال بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

دیدگاه های کاربران


تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال

کاربر عزیز

در صورت داشتن هر گونه سوال، شماره همراه خود را در کادر زیر وارد و دکمه ارسال را کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم
×
1