کاربر گرامی در حال حاضر این تور اجرا نمی شود و به زودی زمان بندی اجرای این تور مشخص خواهد شد. پیشنهاد می کنیم از سایر تور های مشابه دیدن فرمایید.

دریاچه سوها به آبشار لاتون از تهران به اردبیل

پیمایش مسیر بکر دریاچه سوها واقع در اردبیل تا آبشار لاتون،بلندترین آبشار ایران،در تالش.
کد تور : 5249
مجموع ساعت
افراد شرکت کننده مرد و زن (بالای 12 سال)
  • تور لیدر
  • سرویس ترانسفر
  • بیمه
پیشنهاد شده در زبان فارسی
درباره میزبان
خیلی وقت ها ما می خواهیم جایی که رویای آن را در سر داریم برویم، یا یهو خودمان را در فرهنگ شگفت انگیز ببینیم، یا حتی در دل ماجراجویی منحصر به فرد پرت شویم، ولی همیشه سفر با ناشناخته همراه است و همین هم باعث می شود که خیلی از ما ها تردید به خودمان راه بدهیم و بند پوتین های خود را محکم نکنیم و کوله خود را برنداریم تا به جاده بزنیم. نمی خواهیم از منطقه امن ذهنی خود خارج شویم و رویاهای ما کم کم تبدیل به حسرت می شود. اینجاست که اکوسفر شکل گرفت. اکوسفر می خواهد فعل سفر کردن را آسان و جذاب کند و کاری کند که همه بتوانند به راحتی و با خیال آسوده سفر کنند، تجربه کنند، به راحت ترین شکل ممکن در دل طبیعت گام بردارند و رویاهای خودشان را به واقعیت تبدیل کنند.
برنامه کاری
ساعت 11 شب از تهران پل گیشا با اتوبوس به سمت اردبیل و روستای سوها حرکت میکنم .صبحانه را کنار دریاچه سوها نوش جان کرده و بعد حرکت میکنیم به سمت ییلاقات لاتون.شب را در کلبه عشایر لاتون میگذرانیم و صبح روز هفدهم حرکت میکنیم به سمت آبشار لاتون تا بعدظهر به آبشار برسیم و شب را هم در کلبه ای در منطقه لاتون سپری میکنیم. صبح روز هجدهم هم از روستای کوته کومه بازدید میکنیم و در حمام های آب گرم طبیعی روستا دوش میگیریم تا خستگی دوروز از تنمون بیرون بره و آماده برگشت به تهران بشیم.ناهار را هم در مسیر برگشت به تهران صرف میکنیم و نهایتا تا غروب روز هجدهم در تهران خواهیم بود
امکانات فراهم شده
  • تور لیدر
  • سرویس ترانسفر
  • بیمه
  • اقامتگاه
نکات
برای شرکت در این برنامه باید آمادگی جسمانی کافی برای دو روز پیاده روی را داشته باشید. دو ناهار در طبیعت به عهده همسفر های عزیز می باشد.
مبدا
تهران , تهران , گیشا (کوی نصر)
مقصد
اردبیل , اردبیل
اطلاعات سفر
اقامت در اقامتگاه سنتی , سفر با اتوبوس

تاریخ های در دسترس

تاریخ این تور منقضی گردیده است. ممکن است در آینده نیز این تور اجرا شود. جهت مشاهده سایر تورهای فعال بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

دیدگاه های کاربران

مسعود

مسعود حدود 1 سال قبل

عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالیییییییییییییی

ارسال

کاربر عزیز

در صورت داشتن هر گونه سوال، شماره همراه خود را در کادر زیر وارد و دکمه ارسال را کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم
×
1