کاربر گرامی در حال حاضر این تور اجرا نمی شود و به زودی زمان بندی اجرای این تور مشخص خواهد شد. پیشنهاد می کنیم از سایر تور های مشابه دیدن فرمایید.

سفر آفرودی به دشت شقایق دماوند ودریاچه لار از تهران به دماوند

در این سفر از دریاچه زیبای لار و دشت شقایق دیدن میکنیم از تفریحاتی مثل زیپلاین و اسلک لاین لذت میبریم و البته کلی غذا و میان وعده های خوشمزه میخوریم
کد تور : 5211
مجموع ساعت
افراد شرکت کننده مرد و زن (بالای 3 سال)
  • تور لیدر
  • بیمه
پیشنهاد شده در زبان فارسی
درباره میزبان
آرش باریکانی هستم شما با یه گروه حرفه ای سفر میکنید ، پس شاد باشید قراره کلی انرژی بهتون تزریق بشه
برنامه کاری
ساعت5 صبح از انتهای خیابان هفدهم ولنجک حرکت میکنیم، همسفران عزیز باید نیم ساعت قبل از حرکت اونجا باشند پک صبحانه بهتون داده میشه،حدود ساعت نه و نیم به منطقه پارک ملی لار میرسیم و در جای مشخص کمپ رو برپا میکنیم، صبحانه گرم سرو میشه، تا آماده سازی تفریحات، همه همسفرای عزیز به همراه لیدر برای دیدن گل های شقایق و دریاچه و محیط زیبای پارک ملی لار میرن،حدود ساعت 12 میان وعده گرم سرو میشه و همزمان از زیپلاین لذت میبرید و ساعت 1/30 ناهار آماده میشه و تا جمع کردن وسایل زیپلاین توسط بچه های گروه، بازی اسلک لاین اجرا میشه، حدود ساعت 4 میان وعده دوم داده میشه و کل وسایل کمپ جمع میشه،ساعت 4/30 حرکت به سمت مبدا، با توجه به میزان ترافیک ساعت 8/30 یا 9 میرسیم.
امکانات فراهم شده
  • تور لیدر
  • بیمه
  • میان وعده گرم و سرد
  • فیلمبرداری و عکاسی
  • زیپلاین کولاک دریملند
  • خدمات فنی
نکات
این منطقه جزء پارک ملی حفاظت شده لار میباشد و محدوده بسیار زیبا با منظره ای از کوه دماوند است ، هرگونه آسیب رسانی به گونه های حیوانی و گیاهی با برخوردشدید محیط بانی همراه است، پس برای محیط زیست حیوانات و گیاهان ارزش قائل باشیم و فقط از دیدنشان لذت ببریم،حتی یک گل شقایق رو هم نباید بچینیم
مبدا
تهران , تهران , ولنجک
مقصد
تهران , دماوند
اطلاعات سفر
بدون اقامت سفر با خودرو , خودروی آفرود

تاریخ های در دسترس

تاریخ این تور منقضی گردیده است. ممکن است در آینده نیز این تور اجرا شود. جهت مشاهده سایر تورهای فعال بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

دیدگاه های کاربران


تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال

کاربر عزیز

در صورت داشتن هر گونه سوال، شماره همراه خود را در کادر زیر وارد و دکمه ارسال را کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم
×
1