کاربر گرامی در حال حاضر این تور اجرا نمی شود و به زودی زمان بندی اجرای این تور مشخص خواهد شد. پیشنهاد می کنیم از سایر تور های مشابه دیدن فرمایید.

تاپ تور فیلبند از تهران به آمل

چشم اندازه فوق العاده ییلاق فیلبند معروف به بام مازندران لذت لمس ابرها
کد تور : 5189
مجموع ساعت
افراد شرکت کننده مرد و زن (بالای 10 سال)
  • تور لیدر
  • سرویس ترانسفر
  • بیمه
پیشنهاد شده در زبان فارسی
درباره میزبان
ما زوج طبیعتگرد هستیم و حدود 3 سال هست که تور های گروهی طبیعتگردی برگزار میکنیم .تقریبا هر هفته اجرا داریم تورهای یک و چند روزه کل ایران تجربه ما نشانه رضایت شماست
برنامه کاری
ساعت 4 صبح از تهران میدان آرژانتین حرکت میکنیم به سمت جاده هراز .
برای ساعت شیش و نیم صبحانه و در رستوران میل میکنیم که حدود یک ساعت طول میکشه بعد به سمت جاده چلاو هرازو ادامه میدیم باید ادامه مسیر از جاده چلاو تا ییلاق فیلبند و حتما با مینی بوس باید بریم .
برای ساعت 8ونیم میرسیم اول جاده چلاو سوار مینی بوس میشیم بین راه توقف خرید و سرویس بهداشتی داریم برای ساعت ده ونیم ییلاق میرسیم 20 دقیقه پیاده روی داریم بعد توقف و ادامه مسیر دلبخواهی هست.
چایی اتیشی و اماده میکنیم دوستان نهارشون و میل میکنن و اجرای موزیک زنده عکاسی از نظره زیبای ییلاق و برای ساعت 4 بعد از ظهر به سمت مینی بوسها حرکت میکنیم برای ساعت 6 عصر اول جاده هستیم سوار اتوبوس میشیم و به سمت تهران در راه برگشت برای عصرانه امام زاده هاشم توقف داریم اش میخوریم و برای ساعت 11 شب همون محلی که سوار شدیم از تهران پیاده میشیم .
امکانات فراهم شده
  • تور لیدر
  • سرویس ترانسفر
  • بیمه
نکات
لباس گرم پانچو و کفش مناسب همراهتون باشه و یک وعده نهار سبک
مبدا
تهران , تهران , مطهری
مقصد
مازندران , آمل
اطلاعات سفر
بدون اقامت سفر با اتوبوس

تاریخ های در دسترس

تاریخ این تور منقضی گردیده است. ممکن است در آینده نیز این تور اجرا شود. جهت مشاهده سایر تورهای فعال بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

دیدگاه های کاربران


تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال

کاربر عزیز

در صورت داشتن هر گونه سوال، شماره همراه خود را در کادر زیر وارد و دکمه ارسال را کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم
×
1