کاربر گرامی در حال حاضر این تور اجرا نمی شود و به زودی زمان بندی اجرای این تور مشخص خواهد شد. پیشنهاد می کنیم از سایر تور های مشابه دیدن فرمایید.

سفر آموزشی به روستای زیبای لایزنگان از داراب به داراب

سفری آموزشی به منطقه لایزنگان، بکرترین منطقه گردشگری در استان فارس که در طول آن علاوه بر لذت بردن از طبیعت با کشاوزی ارگانیک از نزدیک آشنا می شویم.
کد تور : 4960
مجموع ساعت
افراد شرکت کننده مرد و زن (بالای 1 سال)
  • تور لیدر
  • سرویس ترانسفر
پیشنهاد شده در زبان فارسی
درباره میزبان
من فائزه کثیر تور لیدر هستم که با همکاری مؤسسه کارآفرینان توسعه هزاره سوم و مدیریت معین قهرمانی نژاد فعال در زمینه گیاه خواری و کشاورزی ارگانیک، و نویسنده کتاب «خوردار نیک» این تور آموزشی رو برگزار می کنیم.
برنامه کاری
✔️اقامت در خانه های روستایی با امکانات ساده، گردش چند ساعته گردشگران در منطقه لایزنگان، چشمه ها، باغات و زمین های ارگانیک و فرصت خرید سوغاتی؛
✔️شرکت در جشنواره گل محمدی و گلاب لایزنگان؛
✔️گشت و گذار در مناطق اطراف لایزنگان، از جمله نخلستان های منطقه فورگ، و همچنین منطقه زیبای مروارید در نزدیکی داراب، به همراه سرویس حمل و نقل.
امکانات فراهم شده
  • تور لیدر
  • سرویس ترانسفر
  • آموزش درباره کشاورزی ارگانیک
نکات
اگر تغذیه سالم و تهیه مواد تازه و ارگانیک غذایی برای شما مهم است پس آماده خرید باشید. اگر گیاه خوار یا خام گیاه خوار هستید از شما با غذاهای گیاهی و تازه پذیرایی می شود و نگران وعده های غذایی خود نباشید.
مبدا
فارس , داراب
مقصد
فارس , داراب
اطلاعات سفر
اقامت در کمپ , سفر با اتوبوس , مسافران از هر استانی با هر وسیله ای می توانند وارد شیراز شوند و با گروه به منطقه لایزنگان خواهد رفت.

تاریخ های در دسترس

تاریخ این تور منقضی گردیده است. ممکن است در آینده نیز این تور اجرا شود. جهت مشاهده سایر تورهای فعال بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

دیدگاه های کاربران


تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال

کاربر عزیز

در صورت داشتن هر گونه سوال، شماره همراه خود را در کادر زیر وارد و دکمه ارسال را کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم
×
1