کاربر گرامی در حال حاضر این تور اجرا نمی شود و به زودی زمان بندی اجرای این تور مشخص خواهد شد. پیشنهاد می کنیم از سایر تور های مشابه دیدن فرمایید.

تور مرداب رنگی هسل (جادوی طبیعت) از تهران به مرزن آباد بیشتر بخوانید ...

مرداب رنگی است واقع در جنگلهای مشعل مرزن آباد که در فصل های مختلف رنگ عوض میکند. در بهار صورتی کم رنگ،در تابستان قرمز مسی،در پاییز و اوایل زمستان سبز.
مجموع ساعت
افراد شرکت کننده مرد و زن (بالای 7 سال)
  • صبحانه
  • تور لیدر
  • سرویس ترانسفر
  • بیمه
پیشنهاد شده در زبان فارسی
درباره میزبان
ما 4 سال مجری و برگزار کننده تورهای یکروزه و چند روزه خاص هستیم و خدماتمون شامل چای زغالی،سیب زمینی زغالی،عکاس حرفه ای میباشد. میدل باس ها و اتوبوس هایی که بعنوان ترانسفر استفاده میکنیم درجه یک میباشد و همه دارای سیستم صوتی،سیستم گرمایشی و سرمایشی،صندلی راحت،دارای یخچال سالم ،راننده متاهل تحصیل کرده مجرب میباشد. خدمات همه تورها شامل بیمه، مجوز رسمی،لیدر کارتدار میراث فرهنگی میباشد.
برنامه کاری
جمعه صبح راس ساعت 4 از میدان آزادی به سمت جاده چالوس حرکت می کنیم، حدودای ساعت 6:30 به کندوان میرسیم برای صرف صبحانه، 7:45 به سمت مرزن آباد میریم و حدودای ساعت 10 بعد از یه نیسان سواری هیجان انگیز در جنگلهای مشعل، به مرداب رنگی هسل میرسیم. اونجا بعد از گشت و گذار و همچنین صرف ناهار مجددا به سمت کندوان برمیگردیم برای صرف عصرانه (آش دوغ و رشته کندان) و بعد به سمت تهران حرکت میکنیم و به امید خدا قبل از ساعت 9:30 شب تهرانیم
امکانات فراهم شده
  • صبحانه (1 وعده)
  • تور لیدر
  • سرویس ترانسفر
  • بیمه
نکات
زیرانداز سبک،کوله سبک یکروزه،کفش مناسب پیاده روی در جنگل،یک وعده ناهار سرد،لباس گرم،پانچو یا بارانی،لیوان شخصی جهت صرف چای زغالی.
مبدا
تهران , تهران , میدان آزادی
مقصد
مازندران , مرزن آباد
اطلاعات سفر
بدون اقامت سفر با اتوبوس , توریستی سیستم دار

تاریخ های در دسترس

تاریخ این تور منقضی گردیده است. ممکن است در آینده نیز این تور اجرا شود. جهت مشاهده سایر تورهای فعال بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

دیدگاه های کاربران


تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است
آیا اسم مرداب هسل را شنیده اید؟ مرداب هسل در 10 کیلومتری جنوب غرب چالوس و 15 کیلومتری شمال غرب مرزن آباد قرار دارد. برای رسیدن به مرداب هسل فقط لازم است در نزدیکی مرزن آباد وارد روستای طلاجو و سینوا بشوید . این مسیر شما را به سمت جنگل های انبوه مشعل می برد.از آنجاییکه مرداب هسل در جاده پرطرفدار چالوس قرار گرفته است، برای خیلی از تورهای طبیعت گردی یک روزه به عنوان مقصد گردشگری شناخته شده است. فقط کافی است یک بار با تور مرداب هسل به این نقطه بروید. مرداب رنگارنگ هسل شما را بارها و بارها به سمت خود خواهد کشاند.
تور مرداب هسل مردابی رنگارنگ در اطراف چالوس

تور مرداب هسل مردابی رنگارنگ در اطراف چالوس