کاربر گرامی در حال حاضر این تور اجرا نمی شود و به زودی زمان بندی اجرای این تور مشخص خواهد شد. پیشنهاد می کنیم از سایر تور های مشابه دیدن فرمایید.

پیک نیک در روستا و جنگل فوشه از رشت به فومن بیشتر بخوانید ...

یه سفر تفریحی در دل طبیعت.روستا و جنگل فوشه.واقع در فومن.برنامه ماهیگیری و شنا و طبیعتگردی
کد تور : 5508
مجموع ساعت
افراد شرکت کننده مرد و زن (بالای 15 سال)
  • تور لیدر
  • سرویس ترانسفر
  • بیمه
پیشنهاد شده در زبان فارسی
درباره میزبان
سبحان علی پور هستم از سال 86 تور لیدر طبیعت گردی و گیلان گردی هستم تمام تلاشم بر این هست با تجربیات خود زیباترین خاطرات را برایتان بسازم
برنامه کاری
ساعت 7 صبح از رشت با اتوبوس میدل باس حرکت میکنیم و بعد از طی مسافت 40 کیلومتر به مقصد میرسیم. یک پیاده روی یک ساعته در دل طبیعت داریم .کمپ برپا میشه و صبحانه رو در دل طبیعت میل میکنیم ، برنامه طبیعت گردی در مناطق بسیار بکر و زیبا و شنا در رودخانه های خنک و خروشان منطقه رو داریم ، سپس برنامه ماهی گیری رو داریم که ماهی ها برای نهار سرو خواهد شد. در نهایت حدود ساعت 18 منطقه رو ترک کرده و به رشت باز خواهیم گشت.
امکانات فراهم شده
  • تور لیدر
  • سرویس ترانسفر
  • بیمه
نکات
یک دست لباس اضافه برای دوستانی که قصد آبتنی دارند ، همچنین کفش مناسب جهت پیاده روی به همراه داشته باشید. آوردن ساز مانعی ندارد
مبدا
گیلان , رشت
مقصد
گیلان , فومن
اطلاعات سفر
اقامت در کمپ , سفر با اتوبوس , میدل باس.سیترا

تاریخ های در دسترس

تاریخ این تور منقضی گردیده است. ممکن است در آینده نیز این تور اجرا شود. جهت مشاهده سایر تورهای فعال بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

دیدگاه های کاربران


تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است
ماسوله در 65 کیلومتری غرب رشت قرار گرفته است. ماسوله از غرب با خلخال، شمال با ماسال و جنوب با طارم همسایه است. برای رفتن به ماسوله باید خودتان را به شهر فومن برسانید. از فومن تا ماسوله تقریبا 30 کیلومتر راه در پیش دارید تا به شهر پله‌ای ایران برسید. تور ماسوله یکی از آن تورهای طبیعت گردی هیجان انگیز است. لذت راه رفتن در خیابان های طبقه طبقه ماسوله یک طرف و خرید از بازار طبقاتی ماسوله از طرف دیگر باعث می شود خاطره ای شاد از تور ماسوله در ذهن شما بماند. این معماری خاص ماسوله است که باعث می شود گردشگران و تورهای طبیعت گردی در صورت مساعد بودن هوا به این نقطه از کشور عزیزمان سفر کنند وخاطراتی خوش از سفر با تور به ماسوله براس مسافران رقم بزنند.
ماسوله کجاست

ماسوله کجاست

ارسال

کاربر عزیز

در صورت داشتن هر گونه سوال، شماره همراه خود را در کادر زیر وارد و دکمه ارسال را کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم
×
1