تور ساحل و جنگل گیسوم آبشار ویسادار از تهران به پره سر بیشتر بخوانید ...

تور ترکیبی ساحل و جنگل گیسوم لذت تجربه دریا و جنگل و آبشار ویسادار در کنار یکدیگر
مجموع 19 ساعت
افراد شرکت کننده مرد و زن (بالای 1 سال)
 • میان وعده
 • صبحانه
 • تور لیدر
 • سرویس ترانسفر
 • بیمه
پیشنهاد شده در زبان فارسی
درباره میزبان
علیرضا هستم تقریبا یک سال و نیم هست که به صورت حرفه ای تور های طبیعت گردی و کویر نوردی رو برگزار میکنم و لیدر تورهستم اما از چهار سال قبل به این عرصه وارد شدم تقریبا هر هفته ما تور های طبیعت گردی داریم تور های یک روزه و چند روزه تور های افرود و ... .برای این که شما بهترین لحظات و شاد ترین ساعات رو داشته باشید تمامی تلاشم رو میکنم و هدفم اوردن لبخند رضایت و شادی بر لبان مسافره. سکوت و ارامش و لذت کویر را با ما تجربه کنید
برنامه کاری
ساعت 4 صبح از تهران میدان آرژانتین با اتوبوس توریستی به سمت فومن حرکت میکنیم ، در مسیر در رستوران نمونه ی شهر قزوین برای صرف صبحانه با منوی انتخابی توقف میکنیم. پس از صرف صبحانه حرکت کرده و ساعت 10 به ساحل زیبای گیسوم میرسیم. در ساحل به آب بازی و قایق سواری و جت اسکی و عکاسی پرداخته و پس ازآن به جنگل گیسوم رفته و از طبیعت زیبای جنگل لذت خواهیم برد. پس از یک جنگل نوردی برای صرف ناهار به یکی از باغ رستوران های مجلل رفته و پس از صرف ناهار راهی آبشار ویسادار می شویم.(ناهار به عهده ی خود مسافر می باشد ) پس از آب بازی در آبشار زیبای ویسادار و لذت خوردن بلال آتیشی و چای آتیشی راهی تهران می شویم. در راه برگشت در شهر فومن برای خرید کلوچه سنتی و بازدید از کارگاه های پخت توقف میکنیم و دوباره حرکت کرده در شهر رودبار برای خرید زیتون و صرف عصرانه توقف میکینم، در مسیر نیز با انجام انواع بازی های گروهی سعی در خلق بهترین لحظات برای شما خواهیم داشت و در نهایتا حدود ساعت 23 در تهران خواهیم بود.
امکانات فراهم شده
 • میان وعده (1 وعده)
 • صبحانه (1 وعده)
 • تور لیدر
 • سرویس ترانسفر
 • بیمه
 • عصرانه
 • انجام بازی های دسته جمعی در دل طبیعت
نکات
همراه داشتن کفش و لباس مناسب هزینه مینی بوس سواری به عهده ی خود مسافر است همراه داشتن کارت شناسایی، کرم ضد آفتاب و عینک آفتابی لوازم شخصی و داروهای ضروری،کوله پشتی یک روزه، ضمنا مسیر حرکت تهران تا پره سر در شرایط عادی جاده ای حدود 6 ساعت می باشد.استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد،توصیه ی ما این است که حتما با دقت لوازم ضروری خود را به همراه بیاورید.
مبدا
تهران , تهران , آرژانتین
مقصد
گیلان , پره سر
اطلاعات سفر
بدون اقامت سفر با اتوبوس , توریستی سیستم صوتی دار

تاریخ های در دسترس

آبشار ویسادار
جمعه، 30 آذر 1397
به مدت 19 ساعت . 04:00 - 23:00 . 79,000 تومان به ازای هر نفر

دیدگاه های کاربران

مرتضی

مرتضی حدود 4 ماه قبل

برنامه آبشار رو خیلی دوست داشتم اصلا آدم دلش نمیخاد برگرده

شهر کوچک ماسال همجوار کوه های تالش و رودخانه ی زیبای خالکایی است . همین همجواری باعث بوجود آمدن طبیعتی بکر و ترکیبی از کوه، ارتفاعات، رودخانه ها و آبشار ها شده است که تورهای طبیعت گردی را به سمت خود می‌کشاند. این روزها، تورهای ساحل و جنگل گیسوم و ییلاقات ماسال طرفدارن خاص خودش را پیدا کرده است. ماسال این شهر دوست داشتنی با آب و هوایی معتدل که در فصل های گرم کمی مرطوب است و در فصل های سرد سال طبیعتی کوهستانی به خود می گیرد با شهرهای فومن و صومعه سرا از شرق، رضوانشهر از شمال و اردبیل و خلخال از غرب همسایه است. به ماسال لقب نگین همیشه سبز گیلان را داده اند چرا که به علت موقعیت جغرافیایش همواره همچون نگینی بر دل گیلان می درخشد.

جنگل گیسوم کجاست؟ تور ماسال و جنگل گیسوم