مزرعه گردشگری خورشید

دماوند . برای اولین بار در ایران مزرعه گردشگری خورشید با رویکرد تجربه یک روز زندگی روستایی همراه با اعضای خانواده در منطقه دماوند شروع به فعالیت کرده است.
مجموع ساعت
افراد شرکت کننده مرد و زن (بالای 2 سال)
پیشنهاد شده در زبان فارسی
درباره میزبان
بنده پارمیس سروش به مدت 5سال است که راهنمای گردشگری فرهنگی هستم و بیشتر از 4 سال است که با آرند تور در زمینه تورهای طبیعت گردی و فرهنگی همکاری میکنم, همچنین همکاری را با مجموعه مزرعه خورشید به عنوان مسیول بازاریابی و همچنین لیدر تورهای مزرعه هستم چرا که یکی از علایقم شاخه agro tourism یا توریست کشاورزی و دامداری است.
برنامه کاری
تجربه های ویژه ایی که خواهید داشت:
دلیجان سواری، الاغ سواری، فرغون سواری، ماهیگیری، شیردوشی، ارتباط نزدیک با حیوانات و ماکیان مزرعه:گاو، گوسفند، بزپاکستانی، الاغ، مرغ و خروس، شترمرغ، بوقلمون، اردک....آبتنی کودکان در استخرهای بادی، هیجان پیاده روی بر روی طولانی ترین پل معلق مرکز ایران, ماسه بازی, تجربه پخت نان تنوری, عکاسی از گاومیش های شناگر در آب,بازی با غول پیکرترین الاکلنگ ایران...
متناسب برای تمامی سنین,از پدر و مادربزرگ ها گرفته تا نوه و نتیجه ها.

مزرعه در روزهای تعطیل و جمعه ها پذیرای عزیزانی است که از قبل هزینه ورودی 35000 ت را پرداخت نموده و با هماهنگی به مزرعه مراجعه خواهند کرد.
در طول ایام هفته پذیرای گروه های بالای20نفر میباشیم. درصورتی که پتانسیل تشکیل گروه های بالای 20نفر به صورت تور را دارید با ما در تماس باشید و از این فرصت درآمد زایی بهره مند گردید.
مزرعه دارای رستوران برای تهیه وعده های صبحانه (بوفه)و ناهار(خوراک جوجه یا دیزی) میباشد.
نکات
تجربه یکبار حضور در مزرعه بسیار دل پذیر است .بخصوص برای کودکان که رفته رفته با تغییر سبک زندگی ارتباط اشان با حیوانات و طبیعت کم میشود. امکانات مزرعه گردشگری خورشید بر پایه دوستی با طبیعت و انس با حیوانات میباشد. وسایل مورد نیاز برای حضور در مزرعه: لباس اضافه و حوله برای آب بازی کودکان در فصل گرما-کفش اسپرت- کلاه و وسایل ضدآفتاب-باقیمانده خوراک و نان منزل جهت داشتن تجربه خوراک دهی به حیوانات مرزعه و فیش واریزی. حتما دیزی دوستان دیزی رستوران مزرعه خورشید را تست کنید واقعا خوبه.
کجا هستیم

تاریخ های در دسترس

هیچ تاریخ قابل دسترسی برای این تجربه یافت نشد

دیدگاه های کاربران


تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال

کاربر عزیز

در صورت داشتن هر گونه سوال، شماره همراه خود را در کادر زیر وارد و دکمه ارسال را کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم
×
1